Po wykładzie Krzysztofa Czyżewskiego opowiadającym o historii wspólnego bycia przy stole, wznoszenia toastów i dzielenia się dobrym słowem przyszedł czas na napisanie kilku słów od siebie. Każdy z uczestników zapisał swoje życzenia, myśli i to czym chciałby podzielić się z grupą, a na koniec wysłuchaliśmy tych pięknych, radosnych i wzruszających zapisów tego, co najbliższe naszym sercom.
fot. Agata Wasilewska