Warsztaty

Pracownia Tekstu

Tekst jest dla nas równoznaczną warstwą z muzyką. Chcemy opowiedzieć o czasie i miejscu i o nas samych. Słowo ma być wszystkim, co przedstawi nasz obecny stan, chcemy, aby było rzeczywistym świadectwem. Rap to przekaz jednostkowy, będzie więc to przekaz każdego z osobna.

Kornik (Kornel Buchowski), Rabin (Jakub Turowicz), Wróbel (Paweł Rzodkiewicz), Blintek (Daniel Rzodkiewicz), Konrad Kaczanowski, Dominik Klucznik

Manufaktura Cyfrowej Producji Dźwięku

Nasze wysiłki i eksperymenty posłużą wyprodukowaniu jak najlepszego brzmienia Muzyki Miejsca. Posługujemy się nowoczesnymi instrumentami cyfrowymi, słuchem i zwykłą intuicją. Wszystko z Sejn, wszystko z nas i dźwięk nas samych stanowi tu największą wartość.

Patryk Zakrocki, Adrian Milewski, Grzesiek Piktel, Przemek Baluta

Warsztat Turntablingu

Analogowy szum zdartej płyty przesłany przez nowoczesny gramofon. Szuranie, szmery, skreczowanie - zdzieranie płyty. Głosy, fragmenty, wydłużanie, przyśpieszanie - z tego rytm i muzyka. Bajki z lat 60., pocztówki grające, archiwum płyt z nagraniami festiwalu Warszawska Jesień odzyskują na nowo swoje kolejne życie. Taki mamy cel.

DJ Lenar (Marcin Lenarczyk), Kamil Pawełek, Michał Żyliński, Maciek Pawlukiewicz

Sekcja Instrumentów Akustycznych

Ogładzenie brzmienia dźwięku cyfrowych maszyn mocą melodyki, mbiry, trąbki, kontrabasu i bebnów. Jak najbardziej analogowo i najbadziej akustycznie. Chcemy połaczyć te dwa światy.

Paul Brody (trąbka), Alan Bern (melodyka, akordeon), Patryk Zakrocki (mbira), Kacper Szroeder (trąbka), 
Bartek Nazaruk (perkusja), Michał Moniuszko (kontrabas)