Chcemy wspólnie stworzyć nasz nowy muzyczny język, którym będziemy się porozumiewać, tworzyć na jego podstawie melodie i kompozycje. Naszą inspiracją będą drzewa i ich umiejętność komunikacji. Każdy z uczestników wybrał sobie swoje własne drzewo, które będzie z nim do końca naszej pracy. Na podstawie jego charakteru, układu korzeni, kształtu liści i gałęzi będziemy budować nasz muzyczny dialekt.
fot. Staszek Czyżewski