Pierwsze spotkanie Pracowni Muzyki i Dźwięku - mowa drzew

730104336_1330299555899911_6826533340557412983_n

W sobotę, 13 czerwca 2026 roku w ramach programu ,,We Learn By Playing", odbyły się pierwsze warsztaty Pracowni Muzyki i Dźwięku w Krasnogrudzie.

Chcemy wspólnie stworzyć nasz nowy muzyczny język, którym będziemy się porozumiewać, tworzyć na jego podstawie melodie i kompozycje. Naszą inspiracją będą drzewa i ich umiejętność komunikacji. Każdy z uczestników wybrał sobie swoje własne drzewo, które będzie z nim do końca naszej pracy. Na podstawie jego charakteru, układu korzeni, kształtu liści i gałęzi będziemy budować nasz muzyczny dialekt.

fot. Staszek Czyżewski