Przedszkole w Pograniczu - podsumowanie programu w piątek 16 czerwca 2023 r.

Zabawy z Muzyką

W piątek 16 czerwca w świetlicy Zustricz odbędzie się podsumowanie zajęć dedykowanych grupom sejneńskiego przedszkola miejskiego.

"Przedszkole w Pograniczu" to program współpracy Ośrodka "Pogranicze - sztuk, kultur, narodów" w Sejnach z Przedszkolem Miejskim im. Józefa Piłsudskiego w Sejnach. Zaproponowaliśmy 3 zajęcia dla najmłodszych: Zabawy z Plastyką z grupą Wróbelków, prowadzone przez Dorotę Jaczewską i Joannę Rakucewicz, Sing Hello dla Pszczółek - piosenki po angielsku prowadzone przez Olę Bilińską i Zabawy z Muzyką z Sówkami - zajęcia umuzykalniające pod przewodnictwem Staszka Czyżewskiego, Kacpra Szroedera i Michała Moniuszko. Program przedszkolny jest częścią wieloletniego doświadczenia Pogranicza współpracy ze szkołami w realizacji programów edukacyjnych poprzez sztukę.


Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice,

bardzo serdecznie zapraszamy na spotkanie podsumowujące program Przedszkole w Pograniczu. Będą zabawy plastyczne, muzyczne i wspólne śpiewanie po angielsku. Bardzo nam zależy na Waszej obecności. Spotykamy się w świetlicy Zustricz (dawna biblioteka publiczna) w piątek, 16 czerwca o godzinie 14.00.

Fotografie: Agata Wasilewska i Piotr Myszczyński.