Wielki Finał - prezentacja pracy pracowni Zabaw z Muzyką na Dniu Rodziny

Wielki Finał - prezentacja pracy pracowni Zabaw z Muzyką na Dniu Rodziny

Dokładnie tydzień temu we wtorek, 4 czerwca 2024 roku nasza pracownia Zabaw z Muzyką w ramach programu Przedszkole w Pograniczu prezentowała swoją roczną pracę przed większą publicznością.

Z okazji Dnia Rodziny, który był organizowany przez Przedszkole w Sejnach, wraz z naszą grupą Misiów tworzyliśmy na żywo orkiestrę rytmiczną. Oczywiście wszystko mieliśmy już dobrze wcześniej przećwiczone. Każdy z nas wiedział dobrze, jaki instrument ma wyciągnąć z naszej magicznej walizki i gdzie się ustawić. Szybko podzieliliśmy się na trzy grupy i zagraliśmy nasz mały improwizowany koncert. Ale na tym się nie skończyło! Zaraz po naszej kompozycji rytmicznej zaprosiliśmy wszystkich uczestników, rodziców i wychowawców do zaśpiewania wspólnej piosenki, którą - jak się słusznie domyślaliśmy - wszyscy dobrze znają. Piosenką tą była nie żadna inna, tylko nasza ulubiona - Kaczka Dziwaczka!

Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować Wam za ten wspólny rok pracy i wspólnej dobrej zabawy i życzyć wszystkim naszym młodym uczestnikom pięknych, radosnych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Zajęcia w ramach programu Przedszkole w Pograniczu prowadzą Michal Moniuszko, Kacper Szroeder i Staszek Czyżewski
fot. Agata Wasilewska